Субота, 2018-10-20, 4:37 PMВітаю Вас Гість | RSS
1 000 000 ідей для бізнесу
Меню сайту
Категорії розділу
Заробіток на сайті [15]
Заробіток без сайту [15]
Ідеї інтернет бізнесу [5]
Створення сайту [10]
Розкрутка сайту [23]
Платіжні системи [4]
Відеокурси [0]
Книги [0]
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 676
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей


Головна » Статті » Ідеї інтернет бізнесу

Фотостоки - портфоліо для початківців фотографів, як ідея бізнесу в Інтернеті
Фотографії, малюнки - це такий же продукт творчості людей, як і книги, статті, наукові публікації. Тому авторське право фотографів у повній мірі охороняється законом.

В інтернет мережі люди часто користуються фотографіями і картинками, які можна знайти через пошукові системи: Google, Yandex та інші. Тим не менш, тут є два спірні моменти. З одного боку вебмайстер, розміщуючи чужу фотографію на сторінках свого сайту, порушує право автора. Звичайно, на даний момент залучити господаря сайту до відповідальності по суду складно, але вже зараз починають робитися кроки на користь глобального захисту прав авторів у мережі.

Ну і другий спірний момент, який на даний час є визначальним: картинки з пошукових систем викладені на величезній кількості сайтів, і розміщення даних зображень на своєму ресурсі робить ваш сайт схожим на безліч інших, принаймні, на погляд сторонньої людини. Щоб отримати ексклюзивні зображення, фотографії з правами на їх використання можна скористатися фотобанком, де роботи професійних фотографів продаються. Тим не менш, далеко не кожен вебмайстер може платити ті величезні суми, які просять за фотографії з правами власники фотобанків. Проте вихід з даної ситуації є - фотостоки з роботами авторів-початківців.

Отже, гідності відкриття власного фотостоку, у плані попиту в інтернет мережі на подібні послуги, вже, напевно, зрозумілі. Для початківців авторів фотостоку буде своєрідною пробою пера, де вони зможуть сформувати своє перше портфоліо. На сторінках цього сайту може бути також реалізована біржа, де замовник може доручити починаючому фотомайстеру зробити тематичні фотографії, за що автор отримуватиме винагороду.

Для того щоб зробити фотостоки конкурентоспроможним, рівень цін за роботу фотографів-початківців не повинен бути надмірно високим. З кожної покупки розміщеної у вільний продаж фотографії або виконане замовлення фотосток буде мати свій відсоток, як посередника угоди.

Щоб просунути проект в інтернеті можна передбачити в сервісі можливість створення авторами розгорнутого портфоліо особистих робіт, прямо дозволивши при цьому користувачам вказувати посилання на дану підбірку фоторобіт на інших сайтах. Щоб зацікавити авторів в таких розміщеннях посилання можна передбачити реферальну систему з невеликим відсотком комісії з залучення нових учасників біржі. Це дозволить одночасно збільшити кількість природних посилань на сторінки проекту, а також залучити в систему нових замовників і авторів.

Власний фотосток для початківців авторів - це проект, який вимагає мінімальних капіталовкладень, але досить затребуваний в мережі. Можливо, це саме ваш варіант бізнесу.

Категорія: Ідеї інтернет бізнесу | Додав: KosmosR (2011-02-12)
Переглядів: 701 | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Цікаве
[2011-01-23]
Рекламне агентство
[2011-01-19]
Бізнес-ідея : лікарі прилетіли
[2011-01-24]
Український рантьє: скільки можна заробити на однокімнатній квартирі в різних регіонах
[2011-01-22]
Бізнес на виготовлення печаток
[2011-01-23]
Приватний обмін валют
[2011-01-24]
Як відкрити власну міні-олійницю
[2011-01-22]
Торговий автомат з мобільним контентом, ідея бізнесу
[2011-01-23]
Фермерство, сільське господарство
[2011-01-23]
Харчове виробництво - це перспективно
[2011-01-22]
Бізнес на доменних іменах для сайтів, інвестиції в домени
Соціальні закладки