Четвер, 2024-04-25, 12:12 PMВітаю Вас Гість | RSS
1 000 000 ідей для бізнесу
Меню сайту
Категорії розділу
Заробіток на сайті [15]
Заробіток без сайту [15]
Ідеї інтернет бізнесу [5]
Створення сайту [10]
Розкрутка сайту [23]
Платіжні системи [4]
Відеокурси [0]
Книги [0]
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 676
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей


Головна » Статті » Платіжні системи

PayPal
PayPal - найпопулярніша зарубіжна електронна платіжна система. PayPal вперше з'явилася в інтернеті в 1998 році, а через чотири роки, тобто в 2002-му році її придбав найбільший і відомий в мережі інтернет-аукціон Ebay.

Доступ до системи PayPal тривалий час був закритий для користувачів країн СНД, основною причиною відмови була недовіра власників системи до користувачів, тому що вони вважали, що, відкривши доступ до PayPal, систему будуть використовувати в шахрайських цілях.

У 2006 році PayPal все-таки відкрила доступ для користувачів, але з деякими обмеженнями, наприклад, користувачі СНД не можуть отримувати грошові перекази на внутрішній рахунок від інших зареєстрованих учасників системи PayPal.

В першу чергу система PayPal буде корисна для тих, хто бажає купувати товари за низькими цінами на найбільшому інтернет аукціоні Ebay, оплачувати недорогий якісний хостинг і купувати домени за дуже привабливими західними розцінками, купувати товари в західних інтернет-магазинах і багато чого іншого.

Реєстрація в PayPal проста і займає небагато часу, залишається лише тільки уважно читати інструкцію та безпомилково заповнювати форму реєстрації.

Для того, щоб зареєструватися в PayPal, тисніть на реєстрація. Зайшовши на сайт, в лівій колонці знаходиться форма для входу, під формою клікайте на посилання «зареєструватися», далі акуратно заповнюємо форму. Так, не забудьте вибрати тип аккаунта «Особистий (Personal account)», інші нам не підійдуть, тому що все одно платежі приймати Вам буде недозволено.

Після реєстрації в PayPal Вам буде потрібно додати кредитну картку Visa, MasterCard, American Express або Discover, тому що всі грошові операції проходять тільки через кредитку, без неї користуватися сервісом просто марно.

Оплата PayPal мало чим відрізняється від оплати кредитною карткою Visa і ін. Різниця полягає лише в тому, що немає необхідності повідомляти дані Вашої кредитної карти сайту магазину.

Зазвичай сайти приймають до оплати PayPal, які мають на сайті логотип даного сервісу. При оплаті Вас переадресує на сайт PayPal, де Ви повинні авторизуватися, ввівши свої дані при реєстрації (адреса електронної пошти та пароль) і безпосередньо вже в системі здійснити оплату, вибравши єдиний спосіб оплати - верифікована кредитна картка.

Система PayPal побудована на іншому принципі роботи, ніж, наприклад, система Webmoney. Рахунок у системі має прив'язку до банківської карти і навіть до банківського рахунку, що робить його вразливим для дій зловмисників, тільки з цієї причини PayPal не дає можливість обмінювати електронні гроші автоматичними обмінниками.

Якщо говорити про виведення грошей, то тут ситуація теж тупикова, як я вже говорив раніше, приймати гроші від інших користувачів системи нам буде заборонено, тому вивести гроші в PayPal буде можливим тільки, якщо мати надійних друзів або знайомих які живуть за кордоном.

Вам можу порадити класний і надійний сервіс Seller-Online.com, який перевірений часом. Даний сервіс має кілька філій в США, Англії, України, Німеччини та інших країнах, що дозволяє йому безперешкодно приймати гроші від інших користувачів PayPal.

Він працює посередником і дає можливість переводити гроші PayPal на Webmoney і навпаки. Так що якщо Ви зберетися купувати товари в зарубіжних інтернет-магазинах, або займатися продажем своїх товарів, то можете скористатися запропонованим мною сервісом.


Категорія: Платіжні системи | Додав: KosmosR (2011-02-13)
Переглядів: 1832 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Цікаве
[2011-01-24]
Як знизити витрати на стартап?
[2011-01-23]
Господарський магазин: свій бізнес
[2011-01-30]
Бізнес-ідея: відкриваємо мобільний салон краси
[2011-03-17]
Бізнес-ідея: відкриваємо боулінг-клуб
[2011-01-23]
Стоматологічні кабінети: свій бізнес
[2011-01-23]
Жарка і упаковка насіння — огляд ринку і устаткування
[2011-01-23]
Вантажні перевезення
[2011-01-22]
Виготовлення пластикових карт
[2011-01-22]
Прокат скутерів - хороший спосіб отримання прибутку.
[2011-01-23]
Оренда, купівля-продаж нерухомості: свій бізнес
Соціальні закладки