Субота, 2018-10-20, 3:55 PMВітаю Вас Гість | RSS
1 000 000 ідей для бізнесу
Меню сайту
Категорії розділу
Заробіток на сайті [15]
Заробіток без сайту [15]
Ідеї інтернет бізнесу [5]
Створення сайту [10]
Розкрутка сайту [23]
Платіжні системи [4]
Відеокурси [0]
Книги [0]
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 676
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей


Головна » Статті » Розкрутка сайту

Реєстрація в каталогах
Реєстрація в каталогах і рейтингах є одним з найбільш поширених та доступних методів розкручування сайту. В даний час серед Веб-майстрів точаться суперечки щодо ефективності та актуальності реєстрації сайту в каталогах. Але досвід багатьох і мій в тому числі показує, що якісна реєстрація в каталогах і рейтингах дає приріст тІЦ і PR, а також підвищує позицію у видачі пошуковиків. Ось про якісну реєстрації і піде мова.

Як відомо реєстрація в одному каталозі з заповненням в ручну всіх полів займає певний час і тому реєстрація "в ручну" принаймні нерентабельна, якщо не вважати строго-тематичні або регіональні каталоги з яких можна отримати цільових відвідувачів. Ми ж говоримо про реєстрацію в сотнях і тисячах каталогах для одержання відчутного ефекту. Нижче будуть описані кілька способів як зробити реєстрацію в каталогах і рейтингах найбільш ефективно з найменшими витратами часу і грошей. І найголовніше ці способи були випробувані мною на різних сайтах цілком успішно.

- Реєстрація за допомогою програми AllSubmitter. Суть цієї програми полягає в реєстрації у каталогах напівавтоматичним або автоматичним способом. Автоматичний спосіб - це одноразове заповнення даних сайту, яке автоматично відправляє програма в каталоги. Це найшвидший, але найменш якісний спосіб. Відсоток зарегістрірованих каталогів набагато менше, ніж при напівавтоматичному режимі. Це поправно, якщо мати відсортовану добірну базу каталогів, яку найти безкоштовно дуже складно в мережі, оскільки створення такої - досить кропітка праця. Напівавтоматичний спосіб - заповнені дані про Ваш сайт з'являються у формах реєстрації кожного каталогу, а Ви в свою чергу коригуєте і доповнюєте незаповнені поля, що досить трудомісткий і нудний процес, але досить ефективний. Бази для напівавтоматичної реєстрації більш доступні в мережі. Так само можна замовити реєстрацію Вашого сайту за невелику плату (1 $ -3 $) приватним веб-майстрам, які пропонують свої послуги з "прогону по каталогах" на спеціалізованих форумах для веб-майстрів. Справа це досить ризиковано, тому спочатку вивчайте відгуки і репутацію "прогонщика" і завжди будьте готові до обману.

- Замовлення реєстрації в каталогах фахівців, що займається цим професійно, на спеціалізованих сайтах за порівняно невелику плату від 1 $. Розглянемо найбільш популярні та надійні сервіси реєстрації. Сервіс Reggun.ru здійснює автоматичну реєстрацію в 6700 каталогах (на момент написання статті), від Вас потрібно тільки правильно заповнити дані про Ваш сайт і сплатити 1 $, після цього протягом 72 годин Ваш сайт з'явиться в усіх цих каталогах і Ви отримаєте повідомлення на e-mail. Сервіс Reggun.ru має відмінну репутацію серед веб-майстрів і особисто я на своїх сайтах оцінив результати його роботи. При правильному заповненні анкети Ваш сайт отримує 10 тІЦ.

І ще один гідний сервіс "прогону" за каталогами, пошукачам і рейтингах - це 1ps.ru, один з найперших, авторитетних і перевірених. Цей сервіс пропонує два види реєстрації: реєстрація фахівцями сервісу (Вам тільки заповнити анкету) - 600 руб, реєстрація в напівавтоматичному режимі в ручну (дуже зручно зроблено - реєстрація відбувається швидко) - 60 рублів в будь-який час, з 2.00 до 6.00 ранку - безкоштовно. Реєстрація в цьому сервісі, якщо все зроблено правильно дає приріст тІЦ 10-20 і PR 1-2. Сервіс 1ps.ru містить понад 10000 каталогів і був теж мною особисто перевірений. Для того, щоб розкручування сайту була більш ефективна, раджу використовувати не тільки реєстрацію в каталогах і рейтингах, але й обмін посиланнями, купівля посилань і статей і т.д.
Категорія: Розкрутка сайту | Додав: KosmosR (2011-02-13)
Переглядів: 467 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Цікаве
[2011-01-23]
Господарський магазин: свій бізнес
[2013-01-12]
Бізнес-ідея: Парфуми
[2011-01-22]
Бізнес-ідея - Детектор брехні
[2011-01-24]
Відкриваємо чайний магазин: дев'ять кроків
[2011-01-24]
Як знизити витрати на стартап?
[2011-03-17]
Модний стартап: історії знаменитих інтернет-інвесторів
[2011-01-22]
Прокат скутерів - хороший спосіб отримання прибутку.
[2011-01-23]
ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИВАТНОГО ДИТЯЧОГО САДУ.
[2011-06-14]
Покупон
[2011-01-23]
Виробництво пінопласту карбаміду пеноїзола юніпора
Соціальні закладки