Субота, 2018-10-20, 3:18 PMВітаю Вас Гість | RSS
1 000 000 ідей для бізнесу
Меню сайту
Категорії розділу
Заробіток на сайті [15]
Заробіток без сайту [15]
Ідеї інтернет бізнесу [5]
Створення сайту [10]
Розкрутка сайту [23]
Платіжні системи [4]
Відеокурси [0]
Книги [0]
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 676
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей


Головна » Статті » Заробіток без сайту

Арбітраж трафіку
Перш ніж зайнятися розглядом поняття «арбітраж трафіку», з'ясуємо деякі основні точки самого поняття «трафік». Трафіком в Інтернеті прийнято вважати ту кількість відвідувачів, які заходять на сайт за певний проміжок часу. Звичайно як проміжку часу беруться добу. Якщо Вам на очі потрапляє речення типу «продам 1к трафіку за 4 $», його потрібно розуміти, як «продам тисячу відвідувачів за чотири долари США». Відвідувачі ці будуть перенаправлені на Ваш сайт.

Ось ми і торкнулися питання арбітражу трафіку. Якщо взяти загальне значення, то арбітраж трафіку - це не що інше, як перенаправлення відвідувачів одного сайту на сайт, власником якого є Ви. Перенаправлення також називають зливом. Таким чином, Ви купуєте трафік в одному місці і зливаєте його в інше. Однак потрібно пам'ятати, що арбітраж трафіку це не просте перенаправлення відвідувачів, а саме маніпуляції з метою одержання прибутку з цього трафіку. Ось це вже більш цікавий бік проблеми.

Отже, де ж можна придбати трафік? Якщо взяти до уваги той факт, що для монетизації сайту Вам буде потрібно високоякісний трафік, кращим варіантом буде звернутися до систем контекстної реклами. Популярними системами контекстної реклами до сих пір залишаються Бігун, Яндекс Директ і Гугл Адсенс. Як альтернативою системам контекстної реклами можна скористатися пропозиціями бірж трафіку. Бірж трафіку існує безліч, виберіть ту, пропозиції якої Вас найбільше зацікавлять. Головне, переконайтеся в тому, що пропонований біржами трафік не є ботами. Так що ж таке «якість трафіку»? Якість трафіку включає в себе два моменти: походження трафіку і його конвертація. Якщо ви потрапили на неякісний трафік, то приготуйтеся до того, що до 60% всього трафіку будуть складати боти, а не реальні відвідувачі. Це призведе до того, що позитивною конвертації можна не чекати, можливо, вона буде нульовою.

Розцінки трафіку не однакові. Наприклад, трафік через системи контекстної реклами обійдеться набагато дорожче трафіку бірж. Цінова різниця лежить в межах від трьох центів за тисячу відвідувачів (на біржах трафіку) до п'яти доларів США за одного користувача (у системах контекстної реклами). Не вдасться заощадити на тематичному трафіку, його вартість буде напряму залежати від теми.

Можлива покупка такого трафіку, як тізерний трафік. Тізерний трафік представляє собою тих відвідувачів, які потрапляють на Ваш сайт через невеликі віконця з оголошенням-картинкою, розміщені на чужому вебсайті. Поширення сьогодні отримує і так званий SMO трафік. SMO трафік - це ті відвідувачі, яких можна отримати з соціальних мереж. Особливо якісний трафік - трафік з «вконтакті», тільки його не так просто дістати.

Якщо ж ваша мета - максимально збільшити обсяг трафіку за добу, скористайтеся шансом купівлі трафіку з різних джерел одночасно, плюс підключіть тізери, посилання, банери.

Отже, трафік куплений, куди тепер його можна зливати, якщо ми поставили собі за мету монетизацію трафіку? Не рекомендується зливати трафік на контекст: великих доходів сьогодні таким способом не заробиш. Найвигідніша справа - це зливання трафіку на партнерські програми з оплатою за смс. Наприклад, якщо ви придбали трафік за ціною 2 долари за тисячу відвідувачів, і перенаправили цей трафік на партнерську програму, то 5 осіб з цієї тисячі відправили по одному смс за два долари, виходить, що Ви заробили десять доларів. Вигідно, чи не так?


Категорія: Заробіток без сайту | Додав: KosmosR (2011-02-12)
Переглядів: 766 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Цікаве
[2011-01-22]
Ідея бізнесу на блозі.
[2011-01-23]
Вирощування і продаж домашніх тварин
[2013-01-12]
Бізнес-ідея: Парфуми
[2011-01-23]
Харчове виробництво - це перспективно
[2011-03-17]
Модний стартап: історії знаменитих інтернет-інвесторів
[2015-11-18]
Шиншилова ферма
[2011-01-23]
ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИВАТНОГО ДИТЯЧОГО САДУ.
[2011-01-24]
Рентабельність бізнесу з генерування штучного снігу в Україну становить 15-25%
[2011-01-30]
Бізнес-ідея: заробляємо на бджільництві
[2011-03-17]
Бізнес-ідея: відкриваємо боулінг-клуб
Соціальні закладки