Понеділок, 2018-04-23, 9:55 PMВітаю Вас Гість | RSS
1 000 000 ідей для бізнесу
Меню сайту
Категорії розділу
Заробіток на сайті [15]
Заробіток без сайту [15]
Ідеї інтернет бізнесу [5]
Створення сайту [10]
Розкрутка сайту [23]
Платіжні системи [4]
Відеокурси [0]
Книги [0]
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 676
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей


Головна » Статті » Заробіток на сайті

Продажа посилань
Продажа посилань - один з перспективних і прибуткових видів заробітку на сьогоднішній день. Він полягає в наступному: маючи свій сайт, Ви можете розміщувати на ньому посилання на інші сайти на певний час за певну плату. Існує два види посилань - посилання з головних сторінок (морди) і з інших сторінок сайту (внутряк). З головних сторінок посилання дорожче. Розмір плати залежить безпосередньо від розкрученості Вашого сайту. Чим більше тІЦ и PR Вашого сайту, тим дорожче можна буде продати на ньому посилання, наприклад посилання на головній сторінці сайту з тІЦ = близько 700-1000 та PR = близько 5-6 буде коштувати від 50 $ в місяць і вище, а якщо тІЦ і PR Вашого сайту рівні або майже дорівнюють нулю, то посилання буде коштувати кілька центів на місяць. Крім цих двох показників існують ще декілька, від яких залежить ціна посилань (наприклад наявність сайту в найбільш відомих пошукових системах і каталогах).

Деякі біржі ставлять свої умови для сайтів, з яких вони будуть виставляти посилання на прдажу. (Наприклад наявність сайту хоча б в одному із зазначених розвідувачів або мінімальні значення тІЦ і PR. З цього випливає: щоб займатися продажем посилань і отримувати непоганий дохід треба постійно займатися розкруткою свого сайту.

Тепер розглянемо докладніше механізм продажу посилань. Існують спеціальні сайти-біржі, що спеціалізуються на купівлі-продажу посилань такі як Sape.ru, Xap.ru і Mainlink.ru. Вони є посередниками між продавцями та покупцями посилань.

Механізм роботи цих бірж приблизно однаковий. Заходимо на один з цих сайтів, реєструємся - це обов'язкова умова для купівлі-продажу посилань і будь-яких інших операцій на сайтi включаючи перегляд інформації про ціни на продавати і купувати посилання, так що краще відразу зареєструватися. Далі заходимо в систему і складаємо заявку на продаж посилань з вашого сайту, далі система дає Вам код, який Ви розміщуєте на Вашому сайті. Після цього посилання куплені рекламодавцями будуть автоматично розміщатися на Вашому сайті. Ціну на розміщення Вашого посилання визначаєте Ви самі, але система підрахувавши показники Вашого сайту дає Вам рекомендовану середню ціну за якою продають посилання приблизно рівні за рейтингом Вашого сайту.

Як поставити правильні ціни?
Не старайтесь ставити великі ціни на "пробу" або з метою перевірки, а як будуть купувати. Високі ціни будуть дратувати рекламодавця, а ви не отримаєте прибуток.
Поставте ціни поменше, щоб до ресурсу був інтерес. Коли розкупили весь сайт, тоді можна подумати про збільшення ціни.
Після простановкі ціни та перевірки хороших продаж, не намагайтеся відразу значно підняти ціни. Лише викличте роздратування рекламодавця або потрапите в чорний список. Пам'ятайте про закон ринку і про попит / пропозиція. Ви знаходитесь на біржі, де процеси протікають плавно, а скачки можуть означати тільки катаклізми.
Не ставте понад 6 посилань на одній сторінці. Інакше інтерес рекламодавців швидко пропаде (як і ефективність сторінок).
Вивчайте ринок цін на біржах, і робіть з цього висновки, щоб визначити свої ціни.

Ви можете налаштувати всі необхідні налаштування самі або скористатися стандартними настройками для кожного доданого Вами сайту на біржу. Після цього Ваш сайт бере участь в торгах автоматично, Вам залишається тільки перевіряти баланс! Після накопичення необхідної Вам суми Ви перераховуїте її на свій електронний гаманець і все!
Термін на який ставляться посилання на Вашому сайті як правило не менше 1 місяця. По закінченню цього терміну посилання самі зникаєють з Вашого сайту. В принципі на кожній з цих відомих наведених мною вище біржах робота дуже легка і проста. Реєстрація Ваших сайтів для продажу на них посилань відбувається дуже зрозумілим і зручним способом, тому я не буду описувати детально механізм їх створення. Заходьте пробуйте і самі все зрозумієте.
Категорія: Заробіток на сайті | Додав: KosmosR (2011-02-12)
Переглядів: 384 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Цікаве
[2011-01-23]
Газета оголошень
[2011-01-23]
Заробити Мільйон на ПОВІТРІ?! Реально, якщо він живий!
[2011-01-24]
Стартап-ідея: виробництво мила ручної роботи
[2011-01-25]
Бізнес-ідея: як заробити на датчиках і системах контролю палива
[2014-02-06]
Как открыть пейнбольный клуб
[2011-01-19]
Бізнес-ідея : лікарі прилетіли
[2011-01-23]
Масажний кабінет
[2011-01-30]
Бізнес-ідея: відкриваємо мобільний салон краси
[2012-10-04]
Покер
[2011-01-23]
Секонд-хенд
Соціальні закладки