Субота, 2024-04-20, 6:06 AMВітаю Вас Гість | RSS
1 000 000 ідей для бізнесу
Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 676
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

бізнес-партнери


Отже, ви вирішили розпочати свій бізнес. Як правило, у багатьох підприємців-початківців постає питання: займатися бізнесом самому або ж з партнером? Під словом партнер тут мається на увазі повноправний співвласник Вашого бізнесу, можна сказати &mdash співзасновник, а в жодному разі не найманий робітник або простий співробітник. Вихід тут може бути тільки один. У тому випадку, якщо Ви впевнені, що здатні управляти свої бізнесом самостійно, не беріть партнерів. Завжди прагніть стати одноосібним власником бізнесу й починайте свою справу самі.

Чому краще бути повним власником свого бізнесу? Ось всього лише деякі незаперечні факти, які підтверджені практикою.
У тому випадку коли Ви ведете спільний бізнес, необхідно обов'язковий поділ часток. Інакше не вийде. Поділ часток (акцій) викликає певні складності й зобов'язує реєструвати ВАТ, ЗАТ і т.д., тобто варіант ведення бізнесу в якості СПД ФО (підприємець без утворення юридичної особи &mdash один власник бізнесу) неможливий.
Співзасновництво або партнерство має на увазі спільне керування бізнесом, прийняття тих або інших рішень. З цієї причини між партнерами на різних етапах спільної діяльності обов'язково трапляються конфлікти або сварки. Вони цілком можуть закінчитися розділом бізнесу, розривом відносин, не кажучи про інші, можливо гірші наслідки. Працювати ви повинні лише з підлеглими.
Частково вирішити вищезгадану проблему Ви можете, якщо візьмете в партнери друга, родича. Однак і тут є ймовірність посваритися на все подальше життя.>
Тому не прагніть з самого початку партнера, якщо Ви здатні одноосібно керувати своїм бізнесом. Однак у деяких випадках партнерство обумовлене необхідністю й від нього нікуди не дінешся. Розглянемо ці варіанти.
Ідея бізнесу прийшла вам в голову удвох (утрьох і т.д.), у цьому випадку для її реалізації ви організовуєте спільне підприємство, реєструєте ВАТ, ЗАТ і т.д.
У Вас недостатньо засобів для реалізації бізнес-ідеї й Ви запрошуєте інвестора, що вкладає свої гроші у Ваш бізнес і теж стає партнером. Тут можливі різні варіанти. Інвестор по-різному може втручатися у Ваш бізнес. Якщо він буде почувати віддачу від своїх інвестицій, швидше за все, буде менш інтенсивно брати участь у керівництві і покладатися повністю на Вас. В інших випадках інвестор може виступати на правах компаньйона, у цьому випадку можливо спільне ведення бізнесу.
Ви придумали бізнес-ідею, однак її здійснення неможливе без запрошення фахівця. Платити заробітну плату Ви йому не можете через нестачу грошей, але замість цього за допомогу в організації й розвитку бізнесу пропонуєте виступити як співзасновнику.
У всіх цих трьох випадках обов'язковою умовою, без якого неможливо тривале партнерство, є взаємна симпатія, повага й довіра. Якщо Ви відразу ж не знайдете загальну мову, і не зійдетеся в думках, то бізнес краще й не починати. В останніх двох випадках у Вас виникає проблема пошуку партнера. Де його шукати? По-перше, можна спробувати знайти потрібних людей по рекомендаціях друзів, знайомих. По-друге, зараз дуже розповсюджений пошук інвесторів, фахівців з оголошень у газетах, навіть в Інтернеті. Спробуйте всі варіанти.
Отже, основний висновок ми вже зробили. Є можливість і сили почати свою справу одному, вибирайте цей варіант. Інакше займіться пошуком інвестора або партнера для бізнесу.




Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Цікаве
[2011-06-14]
Покупон
[2011-01-19]
Бізнес-ідея : мобільний фен-шуй
[2011-01-19]
Бізнес-ідея : свіжі пікселі
[2011-01-25]
Бізнес-ідея: відкриваємо сквош-корт (російський досвід)
[2011-01-23]
Масажний кабінет
[2011-01-22]
Ідея бізнесу на ювелірних прикрасах
[2012-06-04]
Бізнес на другій світовій(раритети,антикваріат)д/ф.
[2011-01-24]
Як я заробив з нуля 11600 $ за один літній місяць
[2011-01-23]
Високодоходний Кулінарний Бізнес
[2011-01-22]
Виготовлення пластикових карт
Соціальні закладки