Вівторок, 2018-02-20, 10:46 PMВітаю Вас Гість | RSS
1 000 000 ідей для бізнесу
Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 675
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

реєстрація бізнесу


Чи завжди необхідно реєструвати свій бізнес? Якщо ви хочете відкрити свій бізнес, серйозно, відповідально і надовго, тоді це обов'язково потрібно зробити. Однак для початку визначимо, навіщо взагалі люди реєструють свій бізнес.

У першу чергу реєстрація бізнесу необхідна для дотримання законодавства України в області ведення підприємницької діяльності. Всі особи, що займаються підприємницькою діяльністю, зобов'язані зареєструватися й платити податки. Однак розберемо небагато докладніше поняття "підприємницької діяльності". У цей час законодавство України визначає карне переслідування за незаконне підприємництво. Незаконне підприємництво визначається як підприємницька діяльність, спрямована на протиправне систематичне здійснення однорідних дій у тій або іншій сфері виробництва, торгівлі, надання послуг або інших видів діяльності, спрямовані на витяг прибутки.

Відповідно до сучасного українського законодавства підприємницька діяльність (або підприємництво)  це самостійна, здійснювана на свій ризик діяльність, спрямована на систематичне одержання прибутку від використання майна &mdash продажу товарів, виконання робіт або надання послуг, особами, зареєстрованими в цій якості у встановленому законом порядку.
Незаконне підприємництво може приймати три види порушення порядку ведення підприємницької діяльності:
без реєстрації;
без ліцензії;
з порушенням порядку ліцензування;

Однак для виявлення ознак незаконного підприємництва в діяльності незареєстрованного торговельного підприємства необхідно буде довести систематичність такої діяльності (наявність декількох угод купівлі-продажу, надання платних послуг і т.д.), а також факт отримання Вами доходу у великому або особливо великому розмірі.

Відчуйте різницю  незаконне підприємництво, ніяким чином не пов'язане з одиничними актами продажу одного або декількох предметів (або надання разових послуг), оскільки в цих випадках відсутня систематичність, тобто повторюваний процес, спрямований на одержання прибутку. 

На початковому етапі Вашого бізнесу ця особливість законодавства по визначенню підприємницької діяльності може дозволити Вам якийсь час (підкреслюю, усього лише деякий!) розвивати свій бізнес без реєстрації. Бізнес на початковому етапі Вашої діяльності, звичайно, дуже нестабільний і приносить небагато грошей. Після сплати податків їх залишиться зовсім мало. Ви зможете мінімізувати свої податкові виплати, а також просто промацати ґрунт для свого бізнесу, визначити рівень споживчого попиту на пропоновану Вами послугу.

Ви можете вести свій бізнес без легалізації якийсь час, якщо ви надаєте наступні послуги (або подібні до них):
навчання, репетиторство, підготовка школярів, абітурієнтів до іспитів і т.д.;
ремонт квартир, сантехнічні роботи, електричні роботи і т. д.;
перукарські послуги вдома, нарощування волосся, нігтів і т. д.;
настроювання комп'ютерів і програмного забезпечення і т.п.
У переважній більшості, роблячи ці та подібні послуги, у Вас не буде проблем із законом, якщо звичайно, хтось із незадоволених клієнтів не наскаржиться на Вас у податкову службу або у відділ по боротьбі з економічними злочинами. Але в цьому випадку &mdash знову ж таки, необхідно буде зібрати факти, що свідчать про систематичність ваших послуг і підтвердження отримання Вами прибутку. Та й у країні занадто багато великих акул бізнесу, чия незаконна підприємницька діяльність більшою мірою цікавить силові структури. Але отут на розум приходить старе прислів'я: "Закон як павутина  джміль пролетить, а муха загрузне".

Пам'ятайте, що бізнес без реєстрації це всього лише тимчасово. Справа завжди повинна розвиватися, без легалізації бізнесу Ви однаково довго не протягнете. Вашим клієнтам, особливо корпоративним, будуть необхідні первинні облікові документи: рахунки-фактури, акти виконаних робіт і т.д., уже не говорячи про елементарну видачу чеку. У кожному разі, легалізуєте ви свій бізнес на початковому чи етапі ні, однаково продумайте подальші варіанти реєстрації свого бізнесу.

Пошук
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Архів записів
Цікаве
[2011-01-23]
Комп’ютерна «швидка допомога»
[2011-01-24]
У 2011 приватні ЖЕКи стануть вигідним бізнесом для великих компаній
[2011-01-23]
Виробництво пінопласту карбаміду пеноїзола юніпора
[2011-01-23]
Газета оголошень
[2011-01-23]
Високодоходний Кулінарний Бізнес
[2011-03-17]
Бізнес-ідея: відкриваємо кав'ярню, інвестуючи 10 тис. доларів
[2011-01-24]
Рентабельність бізнесу з генерування штучного снігу в Україну становить 15-25%
[2012-06-04]
Бізнес на другій світовій(раритети,антикваріат)д/ф.
[2015-11-18]
Шиншилова ферма
[2011-01-23]
ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИВАТНОГО ДИТЯЧОГО САДУ.
Соціальні закладки