Субота, 2018-10-20, 3:35 PMВітаю Вас Гість | RSS
1 000 000 ідей для бізнесу
Меню сайту
Категорії розділу
Заробіток на сайті [15]
Заробіток без сайту [15]
Ідеї інтернет бізнесу [5]
Створення сайту [10]
Розкрутка сайту [23]
Платіжні системи [4]
Відеокурси [0]
Книги [0]
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 676
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей


Головна » Статті » Ідеї інтернет бізнесу

Бізнес ідеї на створенні банерів
Ви дизайнер, маєте навички роботи з Adobe Photoshop, Adobe Illustrator або CorelDraw? У такому випадку ви зможете зайнятися реалізацією цієї бізнес ідеї. Додатково пропонуємо вам освоїти ще парочку програм, а саме Macromedia Dreamweaver і Macromedia Flash! Перша Вам знадобитися для створення свого сайту, а друга для виготовлення флеш-банерів.

Для створення банерів шляхом gif-анімації можна скористатися невеликими програмами, яких повно розкидане на просторах Інтернету, наприклад, GIF-Animator. Ідея бізнесу полягає в тому, щоб організувати сайт, який запропонує послуги з виготовлення банерів, gif або flash, як зручніше буде замовнику. У багатьох власників сайтів на тому чи іншому етапі виникає проблема створення банерів для своїх ресурсів, в основному для реклами на інших сайтах або ж для участі в баннерообмінній мережі. Природно, як і будь-яка реклама, банери повинні бути зроблені професійно і якісно, щоб не викликати недовіру у потенційних клієнтів. Частина клієнтів приходять за виготовленням банерів в web-студії, але ваша вузька спеціалізація і профіль (саме професійне оформлення банерів), допоможуть вам зайняти частину споживчого ринку. Тим більше, коли у Вас буде велике портфоліо, у Вашому професіоналізмі ніхто не засумнівається.

Створювати банери не складно, вимоги до банерів часто у замовників одні й ті ж. З часом, коли Ви наб'єте руку в створенні банерів, можна використовувати вже створені раніше шаблони і сценарії анімації банерів.

Вам необхідно буде вибрати гарне доменне ім'я та зареєструвати домен. Купуйте хостинг, створюйте сайт, починайте його розкручувати. Що в простому розумінні означає «розкрутка сайту». Це підвищення його авторитету в очах інших сайтів. Звичайно такий авторитет підвищується при установці посилань, ведучих на ваш сайт з інших ресурсів, бажано подібної тематики. Коли у Вас буде достатня кількість посилань, що ведуть на ваш сайт, пошукові системи почнуть виводити Вас на перші місця при наборі ключових слів у запитах пошукових системах. Ще не можна забувати і про збільшення відвідуваності на ваш сайт за рахунок переходів відвідувачів за цим посиланням.

Так дістанете ці посилання! По Інтернету багато сайтів, власники яких не дуже дружать з графікою, але за рахунок гарного контенту мають нормальну відвідуваність. Запропонуйте їм послуги виготовлення банерів в обмін на посилання з їх сайту. Іноді таке посилання має набагато більше цінності, ніж ринкова вартість створення банера. Ви дістанете посилання, і поліпшите свої показники просування в пошукових системах! Дуже багато людей самі ж зі сторінок своїх сайтів або ж із спеціально присвяченого цьому розділів форумів просять надати допомогу і сприяння в оформленні своїх інформаційних ресурсів.

Одночасно з розкручуванням сайту розсилайте по Інтернету пропозиції з виготовлення банерів, беріть спочатку невеликі гроші за свою роботу, щоб отримати більше замовлень і швидше поповнити портфоліо своїх банерів. Тим власникам ресурсів, які мають потребу в наявності своїх власних банерів, але не бажають або не мають можливості платити за них, пропонуйте розміщення посилання на Ваш сайт.

Таким чином, ці два напрями роботи, допоможуть Вам швидше розкрутити сайт.

Додатково до створення банерів, ви можете пропонувати такі послуги:
створення різних красивих кнопочок і ікон;
створення і розробка шапки сайту.

Як варіант розвитку бізнес ідеї, коли у Вас буде велике портфоліо, створіть і продавайте свій власний електронний продукт - навчальний курс з виготовлення банерів, назвіть його голосно, наприклад, «Створення банерів за 5 уроків», «Як зробити банер для сайту». Це може бути просто електронна книга, або ж, як це зараз модно, наочний відеокурс.

Переваги ідеї бізнесу:
великий попит на якісні банери;
відсутність будь-яких вкладень крім домену та хостингу;
можливість просування свого електронного продукту, а, отже, можливість зменшення трудових витрат (тобто поступово зосереджуємо свої зусилля на продажі свого продукту, а не на створенні банерів).

Недоліки бізнес ідеї:
конкуренція з боку web-дизайнерських студій.


Категорія: Ідеї інтернет бізнесу | Додав: KosmosR (2011-02-12)
Переглядів: 668 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
Скажітьбудь ласка чи робите ікони на банурі

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Цікаве
[2011-01-23]
Заробити Мільйон на ПОВІТРІ?! Реально, якщо він живий!
[2011-01-19]
Бізнес-ідея : шкарпетки поштою
[2011-01-25]
Бізнес-ідея: відкриваємо сквош-корт (російський досвід)
[2011-01-23]
Газета оголошень
[2011-01-30]
Бізнес-ідея: відкриваємо мобільний салон краси
[2011-01-24]
Як я заробив з нуля 11600 $ за один літній місяць
[2011-03-17]
Бізнес-ідея: організовуємо бізнес з доставки чого завгодно
[2011-01-23]
Веб-дизайн
[2011-01-24]
Відкриваємо чайний магазин: дев'ять кроків
[2011-01-19]
Бізнес-ідея : голод не тітка
Соціальні закладки