Субота, 2018-10-20, 3:47 PMВітаю Вас Гість | RSS
1 000 000 ідей для бізнесу
Меню сайту
Категорії розділу
Заробіток на сайті [15]
Заробіток без сайту [15]
Ідеї інтернет бізнесу [5]
Створення сайту [10]
Розкрутка сайту [23]
Платіжні системи [4]
Відеокурси [0]
Книги [0]
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 676
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей


Головна » Статті » Розкрутка сайту

Просування за допомогою картинок
Питання, пов'язані з просуванням сайтів, хвилюють не одне «покоління» пошукових оптимізаторів. Кожен новий день вносить свої корективи: змінюються алгоритми ранжирування пошукачів і, отже, змінюються правила боротьби за перші рядки по запитам користувачів. Одним з ключів до дверей на перші рядки пошукачів є грамотне використання коментарів до зображень.

Якщо створення сайтів вимагає одноразових витрат, то оптимізація і просування супроводжують його на всьому його нелегкому шляху: вишукуються нові способи, постійно йде конкурентна боротьба. А в боротьбі всі методи хороші ...

При грамотному використанні атрибуту alt тега <img>, який служить для розміщення тексту, можна досягти значних успіхів в розкручуванні сайту. Він буде показаний у вигляді підпису до зображення або, у випадку відключення показу графічних зображень у браузері, буде видно на сторінці. Чим це може бути корисно?

Справа в тому, що найбільші пошукові системи, такі як Google і Yandex дозволяють здійснювати «пошук в картинках». Власне тут і враховується текст з атрибуту alt, що використовується для пошуку відповідностей з призначеним для користувача пошуковим запитом. Так що розкручування сайту може здійснюватися і через «картинки». Досить грамотно підібрати текст в атрибуті alt зображення, щоб адреса сторінки сайту і власне зображення потрапили в результати пошуку.

Часто вебмайстра використовую таку можливість, і розміщують в атрибуті alt невеликий список ключових слів (пошукових запитів), які використовуються в такому непростому ремеслі як просування сайтів. Наприклад: <img src="#" alt="молоток, ціни на молотки, продаж молотків, купити молоток" > може активно використовуватися в продажах будівельної техніки.

Але необхідно також враховувати і те, що будь-який коментар до фото - перш за все підпис до зображення, а не список ключових слів. Такого роду заповнення не є коректним. Часто коментарі до зображення не мають нічого спільного з її вмістом. Це може не сподобатися не тільки користувачам, але і пошукових систем.

Як і при використанні багатьох інших шляхів розкрутки, просування сайту в пошукових системах «через картинки» працює тільки у разі грамотного і своєчасного його використання. Текстові коментарі до зображень повинні максимально відображати суть картинки і бути як можна «симпатичніше» для пошукових систем.

Категорія: Розкрутка сайту | Додав: KosmosR (2011-02-13)
Переглядів: 519 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Цікаве
[2011-01-23]
ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИВАТНОГО ДИТЯЧОГО САДУ.
[2011-01-22]
Бізнес на доменних іменах для сайтів, інвестиції в домени
[2011-01-22]
Бізнес-ідея - Детектор брехні
[2011-01-24]
Бізнес-ідея: здача в оренду автомобілів-застав за кредитами
[2011-01-23]
Веб-дизайн
[2011-01-24]
Як знизити витрати на стартап?
[2011-01-30]
Бізнес-ідея: відкриваємо мобільний салон краси
[2011-01-24]
Збагачення гірниче і матеріальне: бізнес-стратегія на базі університетської геології
[2011-01-23]
Збір упаковки з пінополістиролу (пінопласту), дроблення і продаж
[2011-01-24]
Як я заробив з нуля 11600 $ за один літній місяць
Соціальні закладки