Субота, 2018-10-20, 3:42 PMВітаю Вас Гість | RSS
1 000 000 ідей для бізнесу
Меню сайту
Категорії розділу
Заробіток на сайті [15]
Заробіток без сайту [15]
Ідеї інтернет бізнесу [5]
Створення сайту [10]
Розкрутка сайту [23]
Платіжні системи [4]
Відеокурси [0]
Книги [0]
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 676
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей


Головна » Статті » Розкрутка сайту

Розкрутка сайту сателітами
Власники інтернет-ресурсів, які вклали в свій проект багато грошей і витратили на його розвиток масу часу, часом замислюються, як можна прискорити просування сайту без постійної купівлі посилань, та ще й отримати додатковий дохід. Ви вважаєте це неможливо? Навпаки, у нелегкій справі популяризації ресурсу, допомагають сайти-супутники, інакше кажучи "сателіти".

Сателіти - це один з найбільш популярних способів розкрутки сайту в сучасній мережі. Можна припустити, що якщо ця технологія просування користується великим попитом, то вона дійсно дуже ефективна. Це дійсно так, але, як і у всього в цьому світі, у сателітів також спостерігаються і позитивні і негативні сторони.

Давайте спробуємо зважити всі «за» і «проти» використання цього методу, і зрозуміти наскільки вигідний сателіт, як метод просування, і коштує він, вкладених сил. Для початку спробуємо розібратися в тому, що собою являють сайти-сателіти. Це невеликі ресурси розміром до сорока сторінок, зазвичай вони не відрізняються яскравим і привабливим дизайном. Такі сайти використовуються для розкрутки іншого - основного порталу, фактично вони не є самостійними проектами, навіть назву «satellitis» можна перекласти як «супутник». Зазвичай для головного сайту, який необхідно розкрутити, створюється достатньо велика кількість сателітів, які спеціалізуються на вузькій темі, що відповідає його тематиці. Так, якщо основний сайт присвячений ремонту автомобілів, всі його сателіти будуть розповідати про питання ремонту та авто ринку.

Сателіт існує як окремий ресурс і просувається в пошукових системах по своїм ключовим запитам, при цьому підвищення його рейтингу неухильно веде до підвищення позиції основного сайту. У наш час створюється дуже багато подібних проектів, де основний сайт підтримується декількома супутниками, багато фахівців вважають, що це призводить до забруднення пошукових систем і зниження якості їхньої роботи. Але насправді це не так, тому що якісно зроблений сателіт відповідає всім вимогам користувачів і несе інформацію, яка їм потрібна. Адже насправді сателіт це такий же сайт, як і все, він навіть більш корисний з точки зору інформації, ніж багато основні ресурси. При створенні, необхідно наповнювати його унікальним контентом, оптимізувати текст під запити, створювати приємний дизайн. Якщо сателіт відповідає всім вимогам і виглядає, як нормальний сайт, то його існування принесе користувачам мережі тільки користь.

Але, як і в будь-якому іншому методі розкрутки, в цій технології спостерігаються чорні ходи, що є величезна кількість сателітів, наповнених всяким брудом, але висвічуються на основні запити за темами, які несе в собі головний сайт. Саме такі екземпляри викликають негативне відношення до даного способу розкрутки, але сучасні пошукові системи знайшли спосіб боротися з подібними інцидентами, виставляючи спеціальні обмежувальні фільтри, які просто закривають такі сайти від громадськості. Тому, якщо ви дійсно хочете розкрутити свій сайт, створюючи сателіти до нього, подбайте про їхню якість та відповідність тематиці.

Створення сателіта.

Що необхідно зробити для того, щоб створити сателіт. Для початку необхідно вирішити, скільки сателітів і на яку тематику ви будете створювати. Кількість сателітів визначається тематикою вашого головного сайту, якщо він представляє на своїх сторінках різнобічну інформацію, то краще за все створити більше вузькоспеціалізованих сайтів супутників, а якщо він містить у собі всього одну або дві теми, то можна обійтися і одним ресурсом для розкрутки. Надалі виберіть теми для кожного з сателітів і підготуйте контент. Бажано, звичайно, щоб всі тексти на вашому сайті були унікальними, це допоможе уникнути великої кількості проблем, пов'язаних з пошуковими системами та авторськими правами власників контенту. Природно, що далеко не кожен може дозволити собі наповнити третину чи навіть сорок сторінок сателіта унікальним авторським контентом, що в наш час дуже дорогий, але хорошою альтернативою може стати рерайтінг, що є переписаним (переінакшених) текстом вже існуючої статті. Такі тексти унікальні, але при цьому недорогі, тому вони являють собою ідеальне рішення для наповнення сателіта.

Хотілося б застерегти початківців оптимізаторів від використання так званого розмноженого контенту (коли з однієї статті робите 100 або навіть 1000 варіантів) - подібні малозрозумілі машинні "рерайт" вже розпізнаються пошуковими системами і можуть бути прирівняні до плагіату. До того ж ці тексти засмічують Інтернет, перетворюють Ваші сателіти в смітник, що в перспективі може не тільки нашкодити всій мережі сайтів-супутників, але й основному ресурсу.

Що ж до дизайну сайту, то бажано, щоб він був приємним для ока, але не варто робити його дуже складним і унікальним, адже завжди можна скористатися шаблонним варіантом, створювати який набагато швидше і зручніше, ніж займатися власним оформленням. У сателітах упор робиться на інформаційне наповнення, так як пошуковій машині немає особливої справи до того, як оформлений ваш сайт. З іншого боку всім відомо, що адміністрація пошукових систем украй негативно ставитися до сателітів, особливо якщо вони представлені у великій кількості, тому необхідно зробити все можливе для того, щоб ваш супутниковий сайт виглядав як звичайнісінький ресурс з унікальним контентом і барвистим оформленням. Інакше пошукова система може накласти на сателіт фільтр, який робить марним його існування, як наслідок всі ваші зусилля попадають крахом, так як неможливо присувати головний сайт нечинними посиланнями. Але якщо ваш сателіт створено якісно, то ніхто не посміє накласти на нього заборону, і ви спокійно будете просувати його, підвищуючи рейтинг головного сайту.

Однак, якщо ви господар сітки сателітів, то у вас може виникнути спокуса не мучитися над дизайнерськими рішеннями і зробити всі варіанти в однаковому стилі. Так чинити у жодному разі не можна, адже це відкриє вас перед пошуковими системами і всі ваші сателіти будуть пассівіровани, навіть якщо вони наповнені унікальним контентом. До речі про контенті, не можна також розміщувати однакові тексти, сателіти повинні відрізнятися один від одного, як небо і земля.

Розкрутка сателіта

Сателіт служить для просування головного сайту, але при цьому він сам також є ресурсом, який необхідно розкручувати, тому варто уважно ставитися до питань його оптимізації, адже якщо ви запустите сателіт в Інтернет просто так, то ніякої користі він вам не принесе. Отже, при створенні тексту для сателіта необхідно враховувати ключові фрази, так щоб за запитами ваш сателіт виходив на перші місця в пошукових системах. Добре було б проводити ранжування сателіта, розміщуючи посилання на нього в білих каталогах і всередині ресурсу. Загалом, намагайтеся розкрутити сателіт до такого рівня, щоб його рейтинг був не гірше, ніж в основної сторінки, адже це не просто спосіб просування, це ваш другий сайт, від успіху якого залежить доля першого ресурсу.

Розміщення сателітів

Якщо розкрутка сателіта нічим не відрізняється від розкрутки головного сайту, то його розміщення несе в собі достатню кількість нюансів. По-перше, варто відзначити, що домен для сателіта необхідно купувати в тій зоні, де розташувався головний сайт. Що ж до хостингу, то в цьому питанні сателіти дуже вигідні, тому що займають мало місця, в середньому для одного такого сайту необхідно сто мегабайт. Бажано мати кілька IP адрес, особливо якщо у вас багато сателітів, адже на одну адресу не можна записувати більше п'яти сайтів, тому що можуть виникнути деякі проблеми.

Плюси і мінуси методу

Сателіти - це відмінна рухлива машина для вашого основного сайту. У сателітів є маса переваг. По-перше, вони актуальні, особливо в наш час, коли пошукові системи оголосили справжню війну каталогам, за рахунок посилань в яких можна було легко підняти свій рейтинг. Правильно організована мережа сателітів здатна дуже надійно підняти рейтинг головного сайту, адже якщо вони не потраплять у фільтри, то рейтинг буде зростати, набираючи непогані показники за короткі проміжки часу. сателіти здатні приносити додатковий дохід, причому цей дохід також буде зростати з часом, якщо тільки ви, звичайно, будете займатися розкруткою своїх сайтів. Тримати і обслуговувати сателіт набагато вигідніше, ніж звичайний сайт, це обумовлено деякими технічними перевагами.

Але є в цього способу розкрутки також недоліки, які в принципі характерні тільки для першого етапу проекту. По-перше, вам доведеться витратити величезну кількість часу для того, щоб розробити сателіт, оптимізувати і розкрутити його, але всі ці муки цілком можна виправдати тим, що при гарній роботі ви отримаєте відмінний результат. Куди більш актуальна проблема пошукових систем, адже якщо ви зробите хоч один необережний крок, всі ваші сателіти потраплять під фільтр і будуть пассівіровани, а, отже, не приносять користі. Ще одним недоліком є те, що для створення сателлітовн необхідний початковий капітал, який почне окупатися тільки через деякий час, та й то, тільки за умови, що всі ваші сайти будуть якісними, оптимізованими, унікальними і не потраплять під прес пошукової машини.

Висновок: сателіти в даний час є одним з популярних способів просування сайту. У ряді випадків побудову сітки якісних сателітів виправдана і приносить користь основного ресурсу. Зворотною стороною медалі є те, що все більше і більше оптимізаторів діють "чорними методами", засмічуючи неякісними сателітами Інтернет, це може в якнайшвидшому часі привести до того, що пошукові системи почнуть відправляти в бан всі "супутники" без розбору або перестануть враховувати посилання з подібних ресурсів.Бо всім потрібно дотримуватися "золотої середини" і сателіти в цьому сенсі теж не виняток.
Категорія: Розкрутка сайту | Додав: KosmosR (2011-02-13)
Переглядів: 785 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Цікаве
[2011-01-23]
Заробити Мільйон на ПОВІТРІ?! Реально, якщо він живий!
[2011-01-22]
Торговий автомат з мобільним контентом, ідея бізнесу
[2011-01-22]
Бізнес-ідея - чищення подушок
[2011-01-24]
Збагачення гірниче і матеріальне: бізнес-стратегія на базі університетської геології
[2011-01-24]
Як я заробив з нуля 11600 $ за один літній місяць
[2011-01-23]
Високодоходний Кулінарний Бізнес
[2011-03-17]
Бізнес-ідея: відкриваємо боулінг-клуб
[2011-01-22]
Ідея бізнесу на блозі.
[2011-01-23]
Провайдери послуг Інтернет, стати провайдером: ідеї своєї справи
[2014-05-01]
"Бизнес подробнее". Український бізнес інкубатор.
Соціальні закладки